Kış Kampanyası ! Kasım ve Aralık ayları boyunca 'E-Ticaret' sistemlerinde %25'e varan indirimler sizleri bekliyor.

Web Uzmanlık İster

Devir bilişim devri, devir teknoloji devri, aslında tek cümleyle ifade edecek olursak devir artık web sitesi devri.  Çünkü artık her şey bir web sitesi ile başlıyor.

Uluslararası faaliyet gösteren devasa holdinglerden, en küçük imalathane sahibine kadar ticari işletmelerden tutunda, şiire düşkün amatör bir sanatçının dünyaya kendini ifade etmesine ve hatta hayatının en zor dönemlerini yalnız atlamış birinin bir sosyal sorumluluk projesi ile bir hastalığa karşı farkındalık oluşturmak adına yaptığı çalışmalara kadar, hemen hemen her kesimin kullandığı araç artık yalnızca bir web sitesi.

Web sitesi sahibi olmak bu  kadar önemli bir hale gelmişken, web sitelerinin tasarlanmasının tam anlamıyla profesyonel bir yaklaşımla yapılması yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır

Biz, yani şişli web tasarım ekibi bu önemi konunun ve hassasiyetin farkında bir ekip olarak beklentilerinizi karşılıyoruz.

Biz Uzman Bir Ekibiz

Web tasarımı işi yalnızca teknik bir işlem değildir. Müşteri ile master arasındaki iletişimin son derece önemli olduğu bir süreçtir. İşte biz şişli web tasarım olarak odaklandığımız konu burasıdır. Canlı bir organizmadan farksız bir süreç olan web sitesinin tasarlanması, o organizmanın vücut bulmasıyla eş değer anlam taşımaktadır.

O yüzden yaptığımız işin o kadar önemsiyoruz ki, tasarımlarımızda en ince ayrıntılara kadar hassasiyetle hareket ederek, kendimizi müşterimizin yerine koyduğumuzda çıkan sonuçtan memnun muyuz değil miyiz? Bunun empatisini kurarak çalışıyoruz.

Bunu yapabilmek ancak uzman bir ekibin yeteneğinde gerçekleşebilecek bir konudur. Sonuç olarak  şişli web tasarım  olarak biz bunu başarıyoruz. Bu başarımızla gurur duyduğumuz kadar, müşterilerimizin işin sonunda duyduğu mutluluk bizim asıl motivasyon sebebimizdir.

Çalışma Şeklimiz

Çalışma başlıklarımızı şu şekilde sıraladık.

  •             . Kişisel web sitesi
  •             . Kurumsal web sitesi
  •             . Alışveriş sitesi

Bu başlıklar tüm web sitelerini kapsayacak şekilde planladığımız ana başlıklardır.

Kişisel web sitesi dediğinizde çok geniş bir portföy karşımıza çıkmaktadır. Kişisel blog oluşturmak isteyen bir kullanıcı da bu hizmetten faydalanabilir, kişisel çalışmalarının duyurmak isteyen bir bilim insanı da bu imkânı kullanabilir.

Diğer bir çalışma alanımız olan kurumsal web siteleri ile işletmenizin daha büyük kitlelere duyurulmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizi hem ulusal, hem de uluslararası piyasalara sunabilirsiniz.

Alışveriş siteleri de son derece etkili ticari faaliyetlerdendir. Elektronik ticaretin nimetlerinden faydalanmak isteyen tüm kullanıcılar için biz yardıma hazırız.

Daha fazla bilgi almak ve irtibat için lütfen liontasarim.com adresimizi ziyaret ediniz.