Kış Kampanyası ! Kasım ve Aralık ayları boyunca 'E-Ticaret' sistemlerinde %25'e varan indirimler sizleri bekliyor.

Lion Tasarım

Hayatımızın neredeyse merkezine giren internet çeşitli meslekleri, çeşitli imkanları, çeşitli gereklilikleri doğurmaktadır. İnsanoğlu olarak da bu gelişime uyarak bundan en fazla faydayı sağlamaktan başka seçeneğimiz yoktur.

Tasarım işi çok karışık bir iş olup profesyoneller yani bu işin uzmanları tarafından yapılmadıkça ortaya faydadan çok zarar getirecek bir durum çıkar. Çok kaliteli, seçkin bir fuara kötü sayılabilecek bir stand tasarımı ile gittiğinizi düşünün. Bu gibi durumlar da insanlara yardım etmek onların ihtiyaçlarını karşılayıp hedeflerine ve amaçlarına çok daha kolay ulaşmalarını misyon edinen Tasarım Şirketleri devreye giriyor. Lion Tasarım da bu mecra da elinden geleni yapan ve bunu kaliteli bir şekilde yapan şirketlerden biridir.

 

Lion Tasarım İle İlgili Genel Bilgiler

Lion Tasarım 2012 senesinde bu işe başlayan oldukça yeni web tasarım ajanslarından biridir. İşini layıkıyla yaparak %95 gibi bir müşteri memnuniyetine ulaşmış. Kaliteli kadrosuyla çeşitli her isteğe, hedefe cevap verecek projeleriyle bu sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Referanslarımız oldukça iyi olup, güven veren bir firmadır.

 

Tasarım Neden Önemlidir?

Her konu da ilk izlenimlerin önemini inkar edecek yoktur. Bir de hedefleriniz doğrultusunda bir iş yapacaksanız, bir fuara katılacaksanız, web sitesinden markanızı tanıtacaksanız tasarım sizin en önce eğilmeniz gereken konudur. Mesela stand açacaksanız açtığınız stand amacına uygun olmalı ki firmanızı ilk kez görecek insanlar için ilk izleniminiz iyi olsun. Bu yüzden stand tasarımı konusuna biraz eğileceğim.

 

Stand Tasarımı Nedir?

Bir sergiye, fuara veya sergiye katılıp; firmanızı, markanızı vb. tanıtacaksınız. Öncelikle bilmeniz gereken şey açacağınız standın sizin işyeriniz olacağıdır. İşyerinize özen göstermelisiniz. Bu yüzden stand tasarımı en önce ilgilenmeniz gereken konudur. Standınızın nasıl olacağı, malzemesi, amacına göre nasıl yapılması gerektiği gibi konular da stand tasarımı demektir.

 

Fuar Standı’nın Özellikleri

Fuar standı Ahşap ve Modüler Fuar Standı olmak üzere ikiye ayrılır. Ahşap fuar standları ise kendi içinde Suntalam ve Sunta-Boya olarak ikiye ayrılır. Suntalam’ın boya gerektirmemesi Sunta-Boya’nın ise şık ve kaliteli olması tercih sebebidir. Modüler fuar standları ise kendi içinde malzeme farkına bağlı olarak Max sistem, Octanorm ve Mero olarak ayrılır. En büyük avantajı Ahşap Fuar Standı’nın aksine sökülür takılır olmasıdır.

 

Standlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Standların sizin amacınıza en uygun şekilde hizmet edebilmesi için ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Örneğin; oturulacak yer, elektrik temini, gözde ürününüzü koyacağınız yer gibi ayrıntıları hesaplamalısınız. Pazarlama stratejinizi belirleyip, sergileyeceğiniz ürünleri bu stratejiye göre belirlemelisiniz.

Özetle tasarım ihtiyacınız varsa bir uzmana danışarak yapmanız her durumda yararınıza olacaktır. Lion Tasarım bu gibi ihtiyaç anlarınızda yanınızda olmak için vardır.