Kış Kampanyası ! Kasım ve Aralık ayları boyunca 'E-Ticaret' sistemlerinde %25'e varan indirimler sizleri bekliyor.

Tasarım Sanatı

Tasarımı sıra dışı bir hale getirdik. Tasarımı bir sanat olarak icra ettik. Bize göre sahne tasarımı bir tasarım sanatçısı tarafından tasarlanmalı. O tasarımcı, bir sanatçı ruhu taşımalı ki sıra dışı işlere imza atabilsin. Biz bunu yapıyoruz. Tasarımı bir sanat olarak icra ediyoruz.

Günümüzde teknoloji almış başını gitmiş, bilginin, doğanın, uzayın en bilinmezlerine yol almışken biz, bu çılgın gelişimin karşısında değil yanında yer alarak sahne tasarımı yaparken teknolojiyle dost çalışıyoruz.

Teknolojiyi seviyoruz ama mekaniğin, istatistiğin, birimlerin ağrılığı altında ezilmek yerine, onları kullanarak sanatın bir aracı haline getiriyoruz. Buz gibi profillerin, demirlerin araç ve gereçlerin soğuk görüntüsünü, sıcak tasarımlarla göze ve ruha hitap eden aklın ürünleri haline getiriyoruz.

Mozaik Düşüncesi

Bir mozaik düşünün ana hatlarını sanatın çizgileri belirlemiş olsun. İçeriğinde teknolojik araç ve gereçlerin muhteşem uyumu ve bilişimin sihirli dünyası iç içe geçmiş şekilde.  Bizim için sahne tasarımı bu mozaiğin bir bütün olarak sunulmasıdır.

Hiçbir parçanın diğer unsurların ahengini bozmasına izin vermeyecek kadar ölçülü ve bilinçli bir tasarımlar. Sanatın algısal üstünlük gerektiren yönlerini herkes için anlaşılabilir boyutlarda sunabilme mahareti taşıyan bir ekiple yapılan tasarımlar.

Bu yüzden bilişimin nimetlerine, teknolojinin üstünlüğünü ekleyince sanatçı ruhuna sahip bir ekiple müşterilerimizin hayalindekinden ötesini sunabilme becerisine sahibiz.

Bizim Önceliğimiz

Önceliğimiz müşterilerimizin taleplerini eksiksiz yerine getirirken onlara hayal ettiklerinden öte bir anlam yüklenmiş tasarımlar sunabilmektir.

Önceliğimiz müşterilerimizin her halükârda mutlu olmasını sağlamaktır.

Önceliğimiz müşterilerimizin siparişlerini aldığımız andan, işin tamamlanması anına kadar tüm süreci başarılı şekilde yönetmek ve zamanında işimizi teslim etmektir.

Bundan dolayıdır ki işini aşk ile yapanların olduğu bir ekibiz. Severek yapılan her işte olduğu gibi bizim içinde başarı bu sebeple kaçınılmaz bir sonuçtur.

Müşterilerimizle olan yakın iletişimimiz, bizi başarıya götüren diğer sebeplerin başında gelmektedir. Her şeyden önce müşterimizin zihninde canlandığı şekliyle beklentisini tam olarak karşılayabilmemiz için bu iletişimin sağlıklı olması her şeyden çok daha önemlidir.

Bizim Farkımız

Farkımız, yaptığımız işlerin detaylarından başlamaktadır. Hayat detaylarda da can bulurken, görünen görünmeyen tüm içerikleri gözden geçirerek çalışmak, bizim ustalığımızın sonucudur. Bu dikkatli yaklaşıma, ekibimizin sahne tasarımı çalışmalarındaki sanatsal yaklaşımlarını, teknoloji ile bilişimin üstünlüğünü kullanabilme özelliğimizi ve sipariş aşamasından işin tamamlanmasına kadar müşterilerimizle birlikte süreci profesyonelce yönetebilmemizi eklediğimizde farkımız ortaya çıkmaktadır.

Bize ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak için liontasarim.com adresimize sizleri bekliyoruz