Kış Kampanyası ! Kasım ve Aralık ayları boyunca 'E-Ticaret' sistemlerinde %25'e varan indirimler sizleri bekliyor.

Teknoloji çağının getirilerinden biri olan ve hayatımıza çok yönlü işlev sağlayan internetin hayatımıza kazandırdığı yeniliklerden biri, belkide en önemlisi gündelik işleri zaman kaybetmeden elimizin altında yapılabilir hale getirmesidir.   Globalleşen dünyada şirkettelerin uluslararsı düzeyde kendini gösterip kurumsal kimlikleri tanıtması ve firmaların faaliyetlerini  gerçekleştirmek,sosyal ağ ortamında kendilerini gösterip, ilgi görmesi gayesiyle internette kendi işlevsel faaliyetlerini kolaylıkla yürütebilecekleri bir  site  oluşturması yani web tasarımı yapması önemlidir. Farklı görsel ve işitsel materyallerin bir araya gelmesiyle oluşturulan web sayfaları ve web sayfalarının oluşturdukları bütünsel yapıya ise web sitesi adı  verirlir. Bu bileşenlerin birleşmesi ile oluşan web tasarım dizaynı ise; web sitelerinde yayınlanan metaların tanıtılması işlevlerini ,niteliklerini belirleme ve  oluşturma aşamasıdır.

Web Platformu Dizaynı

Küreselleşen dünya, değişen ve gelişen teknoloji ile bugün ki koşullarda kurumsal şirketleri ve bireylerin internet ortamında da  kendinlerine yer edinmesi gelecekte varlıklarını devam ettirmeleri açısından büyük paya sahip olacaktır. İnternet ağı ortamında bireysel düşüncelerinizi, kurumsal olarak ürünleriniz mal ve hizmetleriniz hakkkında müşteriyi bilgilendirebilir tanıtabilir ve ulaşılmak istenen maxımum müşteri seviyesine hızlı ve sorunsuz  şekilde ulaşabilirsiniz. Online olarak web tasarım tanıtım yapama bilgilendirme işlevini yanında firmaların ürünlerini alınıp satılabildiği internet mağazası olma işlevide vardır.

Şirket Faliyetlerinde Online Şube

Kurumlar satmak istedikleri ürünlerinin, mal hizmetlerinin, özellliklerini, teknik bilgilerini, fiyatlarını düzenledikleri web tasarım ile site ortamında yayınlayarak site üzerinden alım satım işlevlerini kolay ve hızlı bi şekilde gerçekleştirebilir, hem zamandan kazanabilir hem de ulaştıkları müşteri mikratının fazlasına ulasabilirler. Bugun ınternet ortamında insanların ne kadar fazla zaman geçirdiklerini düşünürnülürse; bu firmalar için akıllıca bi hareket olcaktır.

 

İnternet Rekabet Piyasası

Web tasarımı yapmak  serbest piyasa ekonomisiyle ve bunun getirdiği serbest rakabet ortamında şirketlerin rakiplerinin önünde olması ve olumlu vizyon sahibi olması açısından büyük gerekliliktir. Çünkü; piyasada tutunmak, farklı yollardan ve daha fazla müşteriye ulaşmanızın bir yoludur. Web tasarımı yaparak; faaliyetleriniz ve kampanyalarınız  hakkında müşterilerinizi hızlı biçimde bigilendirebilirsiniz.

 

Online Hizmet Sunmak Adına

Web sitesi tasarımında özellikle kurumsal şirketler bazı  kriterlere ulaşmak adına online hiizmet sürecine girmektedir. Bunlardan bazıları; Hedef kitlenizi belirleyerek ulaşmak istediniz hedef kitleye ulaşırsınız. Ulaşılabilicek maximum müşteri seviyesine ulaşabilirsiniz.serbest rakabet ortamında geride kalmazsınız. Hedeflenen gelir düzeyini üstüne cıkarsınız. Hizmet verme süreci belli saatlerde sınırlı kalmaması sebebiyle günün her saati ulaşılabilir olması nedeniyle hizmet verme kalitenizi artırabilirsiniz.

 

Firma Web Tasarımı Amaçları

Cografi bakımdan katedilebilcek bi mesafe uzaklık olamadığı için  belirlenen hedef kitleye eşit mesafede eşit hizmet vermenize olanak sağlar. Günümüz koşullarında her kuruluşun web sitesi olması gerekliliğnden yola cıkararak www.liontasarım.com olarak sizlereprofesyonel kadromuzla iyi tasarlanmış uyumlu hedef kitleye hitap eden bir site hazırlama sözünü veriyoruz.